Yerelleştirme Sektöründe Öncü Kadro

Uzmanlık Alanlarımız

ES Dil Hizmetleri, 1994’ten beri bilişim teknolojilerinden telekomünikasyonaotomotivden ağır iş makinelerine; tıbbi cihazlardan eczacılık bilimine; tüketici ürünlerinden finansa; hukuktan pazarlamaya kadar çeşitli alanlarda 600 milyon sözcüğün üzerinde çeviri, kalite kontrol, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, mühendislik hizmetleri vermiştir.

İlgili sektörlerin önemli üreticileri, gerek kalite gerekse çeviri fiyatları açısından en uygun hizmeti on yıllardır ES Dil Hizmetleri’nde bulmaktadır. Rekabeti son ürün kalitesinde devam ettiren firmalar, çeviri fiyatları açısından da uygun maliyetlerini bulabilmektedir.

Hizmetlerimiz

ES Dil Hizmetleri, çeviri, yerelleştirme, bağımsız kalite kontrol, masaüstü yayıncılık (DTP), sözlük ve terminoloji yönetimi, test ve mühendislik, seslendirme ve proje yönetim danışmanlığı alanlarında, Türkçe, Arapça, Yunanca, İbranice, Azerice ve diğer bölge dillerinde hizmet vermektedir.

Bu hizmetlerin kalitesi uluslararası standartları sağlayacak düzeyde olduğu yıllardır bağımsız kuruluşlarca denetlenmekte ve onaylanmaktadır. ES Dil Hizmetleri, ISO 17100 standartlarında yerelleştirme yapan ilk Türk firmasıdır.

Yerelleştirme Sektöründe


Yılda


Proje


Sayfa


Sözcük

Müşterilerimiz – Yıllarca, Kaliteli, Uygun Maliyetli, Memnuniyetle Yürüyen İşbirliği Yaptığımız Firmalardan Bazıları

Bizden Haberler

ES Dil Hizmetleri Asya’daki En Büyük Yerelleştirme Hizmeti Sağlayıcıları Arasına Girdi

Bağımsız pazar araştırması şirketi Common Sense Advisory, ES Dil Hizmetleri’ni 43,08 milyar dolarlık küresel çeviri, yerelleştirme ve sözlü çeviri hizmetleri [...]

Asya’nın en büyük 30 şirketinden biri: Türkiye’den yine ES Dil Hizmetleri

Sektör her sene, çeviri ve yerelleştirme sektörüne odaklanmış bağımsız bir Amerikan şirketi olan Common Sense Advisory (CSA) adlı araştırma şirketinin, [...]

Blog – Sektöre Dair Fikirler, Bilgiler

Sertifikalarımız